Atviros netradicinės parašiutininkų varžybos

Spalio 25 dieną Sasnavos aerodrome vyko atviros netradicinės parašiutininkų varžybos – šuoliai parašiutu tiksliam žymeklio numetimui. Renginys buvo planuotas dar rugsėjo mėnesį, tačiau dėl oro sąlygų vis buvo nukeliamas ir pagaliau, sulaukus spalio mėnesio puikios rudens dienos parašiutininkai nuspalvino aerodromo padangę.
Dalyvavo 18 sportininkų. Rungtis apibrėžta giežtomis taisyklėmis: į tikslą numetus žymeklį, sportininkui privalu prižemėti numatytoje vietoje, kas varžybų dalyviams ir tapo nelengvas iššūkis pasiekti kuo geresnį rezultatą.
Apdovanojamos buvo 4 pirmosios vietos. Po trijų turų I-ąją vietą iškovojo Lina Jankauskienė, II-ąją – Juozas Kriščiūnas, III-ąją – Ričardas Eidukevičius. Mindaugas Gaisrys užėmė garbingą IV-ąją vietą už savęs palikęs dar 14 dalyvių. Laimėtojai apdovanoti varžybų taurėmis bei piniginiais prizais. Renginio rėmėjas Marijampolės aeroklubas ir UAB “Stevila”.